Xerjoff Naxos (Vajor)

500 L

Aromë për meshkuj dhe femra.

Category: ,

Përshkrim

Detajet e Produktit

Naxos është një aromë pikante aromatike për femra dhe meshkuj.
Notat kryesore janë livando, bergamot dhe limoni;
Notat e mesme janë mjaltë, kanellë, lesh kashmeran dhe jasemini Sambac;
Notat bazë janë gjethe duhani, vanilje dhe fasule Tonka.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Xerjoff Naxos (Vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *