Ultra Male JPG (vajor)

1700 L

Ultra Male është një aromë Amber Fougere për meshkuj. Notat kryesore janë dardha, livando, nenexhik, bergamot dhe limoni; Notat e mesme janë kanellë, sherebelë dhe qimnon; Notat bazë janë lëvozhga e vaniljes së zezë, qelibar, paçuli dhe kedri.

Category:

Përshkrim

Ultra Male është një aromë Amber Fougere për meshkuj.

Notat kryesore janë dardha, livando, nenexhik, bergamot dhe limoni;

Notat e mesme janë kanellë, sherebelë dhe qimnon;

Notat bazë janë lëvozhga e vaniljes së zezë, qelibar, paçuli dhe kedri.

Informacion shtesë

Size

30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ultra Male JPG (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *