Tom Ford Tobacco Vanille (vajor)

1600 L

Tobacco Vanille është një aromë pikante Amber për femra dhe meshkuj. Notat kryesore janë gjethe duhani dhe nota pikante; notat e mesme janë vanilje, kakao, fasule Tonka dhe lule duhani; notat bazë janë fruta të thata dhe nota druri. Size 12ml Rating & Review Based on 0 Reviews WRITE A REVIEW There are no reviews yet.…

Category: ,

Përshkrim

Tobacco Vanille është një aromë pikante Amber për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë gjethe duhani dhe nota pikante;

notat e mesme janë vanilje, kakao, fasule Tonka dhe lule duhani;

notat bazë janë fruta të thata dhe nota druri.

Informacion shtesë

Size

30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tom Ford Tobacco Vanille (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *