Tom Ford Oud Wood (vajor)

1800 L

Oud Wood  nga  Tom Ford  është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj. Notat kryesore qe e karakterizojn jane : druri , oud , pikante e ngrohte , vanilje dhe balsam. Size 12ml Rating & Review Based on 0 Reviews WRITE A REVIEW There are no reviews yet. Question & Answer 0 Questions ASK A QUESTION There are…

Category: ,

Description

Oud Wood  nga  Tom Ford  është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore qe e karakterizojn jane : druri , oud , pikante e ngrohte , vanilje dhe balsam.

Additional information

Size

30ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tom Ford Oud Wood (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *