Tom Ford Lost Cherry (vajor)

1500 L

Lost Cherry  është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj. Notat kryesore janë bajame e hidhur, pije alkoolike dhe qershi e zezë; notat e mesme janë vishnja, kumbulla, trëndafili turk dhe jasemini Sambac; Notat bazë janë Fasulja Tonka, Vanilja, Kanella, Balsami Peru, Benzoinë, Druri i Sandalit, Karafili, Kedri, Patçuli dhe Vetiveri. Size 12ml Rating…

Category: ,

Description

Lost Cherry  është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë bajame e hidhur, pije alkoolike dhe qershi e zezë;

notat e mesme janë vishnja, kumbulla, trëndafili turk dhe jasemini Sambac;

Notat bazë janë Fasulja Tonka, Vanilja, Kanella, Balsami Peru, Benzoinë, Druri i Sandalit, Karafili, Kedri, Patçuli dhe Vetiveri.

Additional information

Size

30ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tom Ford Lost Cherry (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *