Tom Ford Fucking Fabulous (vajor)

1500 L

Fucking Fabulous është një aromë lëkure për femra dhe meshkuj. Notat kryesore janë Lavender dhe Clary Sage; Notat e mesme janë Lëkurë, Bajame e hidhur, Vanilje dhe Orris; Notat bazë janë lëkura, fasulja Tonka, lesh kashmiri, dru i bardhë dhe qelibar.

Category: ,

Description

Fucking Fabulous është një aromë lëkure për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë Lavender dhe Clary Sage;

Notat e mesme janë Lëkurë, Bajame e hidhur, Vanilje dhe Orris;

Notat bazë janë lëkura, fasulja Tonka, lesh kashmiri, dru i bardhë dhe qelibar.

Additional information

Size

30ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tom Ford Fucking Fabulous (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *