Portrait of a Lady (vajor)

1900 L

Portrait of a Lady është një aromë me lule qelibar për femra. Notat kryesore janë trëndafili, karafili, mjedra, rrush pa fara e zezë dhe kanella; Notat e mesme janë Patchouli, Temjan dhe Druri i Sandalit; Notat bazë janë Musk, Benzoinë dhe Amber.

Category:

Përshkrim

Portrait of a Lady është një aromë me lule qelibar për femra.

Notat kryesore janë trëndafili, karafili, mjedra, rrush pa fara e zezë dhe kanella;

Notat e mesme janë Patchouli, Temjan dhe Druri i Sandalit;

Notat bazë janë Musk, Benzoinë dhe Amber.

Informacion shtesë

Size

30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Portrait of a Lady (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *