Oud Satin Mood MFK (vajor)

1700 L

Oud Satin Mood është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj.

Category: ,

Përshkrim

Oud Satin Mood është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj.

Informacion shtesë

Size

30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Oud Satin Mood MFK (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *