Kirke Tiziana Terenzi (vajor)

Kirke është një aromë Chypre Fruity për femra dhe meshkuj. Notat kryesore janë Fruta e pasionit, Pjeshkë, Dardhë, Mjedër, Kasi dhe Rërë; Nota e mesme është Lily-of-the-Valley; Notat bazë janë Musk, Druri i Sandalit, Vanilje, Patchouli dhe Heliotrope. Size 12ml Rating & Review Based on 0 Reviews WRITE A REVIEW There are no reviews yet. Question…

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Category: ,

Përshkrim

Kirke është një aromë Chypre Fruity për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë Fruta e pasionit, Pjeshkë, Dardhë, Mjedër, Kasi dhe Rërë;

Nota e mesme është Lily-of-the-Valley;

Notat bazë janë Musk, Druri i Sandalit, Vanilje, Patchouli dhe Heliotrope.

Informacion shtesë

Size

30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kirke Tiziana Terenzi (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *