D&G Light Blue (vajor)

1600 L

Light Blue pour Homme është një aromë Aromatike Citrus për meshkuj. Notat kryesore janë Grejpfrut, Bergamot, Mandarin siciliane dhe Dëllinjë Notat e mesme janë piper, rozmarina dhe palisandër braziliane Notat bazë janë Musk, Temjan dhe Moss lisi.

Category:

Description

Light Blue pour Homme është një aromë Aromatike Citrus për meshkuj.

Notat kryesore janë Grejpfrut, Bergamot, Mandarin siciliane dhe Dëllinjë

Notat e mesme janë piper, rozmarina dhe palisandër braziliane

Notat bazë janë Musk, Temjan dhe Moss lisi.

Additional information

Size

30ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “D&G Light Blue (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *