Creed Aventus (vajor)

2000 L

Aventus është një aromë me fruta, embelsi , lekur dhe oud për meshkuj. Size 12ml Rating & Review Based on 0 Reviews WRITE A REVIEW There are no reviews yet. Question & Answer 0 Questions ASK A QUESTION There are no question found.

Category:

Description

Aventus është një aromë me fruta, embelsi , lekur dhe oud për meshkuj.

Additional information

Size

50ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Creed Aventus (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *