Bleu De Chanel (vajor)

1500 L

Bleu është një aromë aromatike me dru për meshkuj. Notat kryesore janë limoni, nenexhik dhe piper rozë Notat e mesme janë xhenxhefil, arrëmyshk dhe jasemini Notat bazë janë Vetiver, Kedri, Druri i Sandalit, Patchouli dhe Musk i Bardhë.

Category:

Description

Bleu është një aromë aromatike me dru për meshkuj. Notat kryesore janë limoni, nenexhik dhe piper rozë Notat e mesme janë xhenxhefil, arrëmyshk dhe jasemini Notat bazë janë Vetiver, Kedri, Druri i Sandalit, Patchouli dhe Musk i Bardhë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bleu De Chanel (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *