Black Opium (vajor)

1500 L

Black Opium është një aromë Amber vanilje për gratë. Notat kryesore janë dardha, piper rozë dhe lule portokalli; notat e mesme janë kafe, jasemini, bajame e hidhur dhe jamball; Notat bazë janë Vanilja, Patçuli, Druri Kashmiri dhe Kedri. Size 12ml Rating & Review Based on 0 Reviews WRITE A REVIEW There are no reviews yet. Question…

Category:

Përshkrim

Black Opium është një aromë Amber vanilje për gratë.

Notat kryesore janë dardha, piper rozë dhe lule portokalli; notat e mesme janë kafe, jasemini, bajame e hidhur dhe jamball;

Notat bazë janë Vanilja, Patçuli, Druri Kashmiri dhe Kedri.

Informacion shtesë

Size

30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Black Opium (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *