Baccarat Rouge 540 (Vajor)

1700 L

540 Extrait është një aromë për femra dhe meshkuj e cila karakterizohet nota e ngrohte pikante e theksuar dhe embelsia.

Category: ,

Description

540 Extrait është një aromë për femra dhe meshkuj e cila karakterizohet nota e ngrohte pikante e theksuar dhe embelsia.

Additional information

Size

30ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Baccarat Rouge 540 (Vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *