Alexandria II Xerjoff (vajor)

1600 L

Alexandria II është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj. Notat kryesore janë palisandër palisandër, livando, kanellë dhe mollë Notat e mesme janë trëndafili, kedri dhe zambaku i luginës Notat bazë janë Agarwood (Oud), Sandalwood, Amber, Vanilje dhe Musk.

Category: ,

Përshkrim

Alexandria II është një aromë Amber Woody për femra dhe meshkuj.

Notat kryesore janë palisandër palisandër, livando, kanellë dhe mollë

Notat e mesme janë trëndafili, kedri dhe zambaku i luginës

Notat bazë janë Agarwood (Oud), Sandalwood, Amber, Vanilje dhe Musk.

Informacion shtesë

Size

30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Alexandria II Xerjoff (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *