Acqua Di Gio Profondo (vajor)

1600 L

Acqua di Giò Profondo është një aromë Aromatike Fougere për meshkuj. Notat kryesore janë notat e detit, aquozone, bergamot dhe mandarina jeshile; Notat e mesme janë rozmarina, livando, selvi dhe mastikë ose thjerrëza; Notat bazë janë nota minerale, Musk, Patchouli dhe Amber. Rating & Review Based on 0 Reviews WRITE A REVIEW There are no reviews…

Category:

Përshkrim

Acqua di Giò Profondo është një aromë Aromatike Fougere për meshkuj.

Notat kryesore janë notat e detit, aquozone, bergamot dhe mandarina jeshile;

Notat e mesme janë rozmarina, livando, selvi dhe mastikë ose thjerrëza;

Notat bazë janë nota minerale, Musk, Patchouli dhe Amber.

Informacion shtesë

Size

30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Acqua Di Gio Profondo (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *