Acqua di Gio Pour Homme (vajor)

1500 L

ADG Pour Homme është një aromë ujore aromatike për meshkuj. Notat kryesore janë Lime, Limoni, Bergamot, Jasemini, Portokalli, Mandarina dhe Neroli Notat e mesme janë notat e detit, jasemini, kalone, pjeshkë, freesia, rozmarina, ciklameni, koriandër, manushaqe, trëndafil, arrëmyshk dhe mignonetë Notat bazë janë Musk i Bardhë, Kedri, Myshku i Dushkut, Patçuli dhe Amberi. Size 12ml Rating…

Category:

Përshkrim

ADG Pour Homme është një aromë ujore aromatike për meshkuj.

Notat kryesore janë Lime, Limoni, Bergamot, Jasemini, Portokalli, Mandarina dhe Neroli

Notat e mesme janë notat e detit, jasemini, kalone, pjeshkë, freesia, rozmarina, ciklameni, koriandër, manushaqe, trëndafil, arrëmyshk dhe mignonetë

Notat bazë janë Musk i Bardhë, Kedri, Myshku i Dushkut, Patçuli dhe Amberi.

Informacion shtesë

Size

30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Acqua di Gio Pour Homme (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *