Valentino Uomo Born in Roma (vajor)

1600 L

Uomo Born in Roma është një aromë djegëse druri për meshkuj. Notat kryesore janë nota minerale, gjethe vjollce dhe kripë; Notat e mesme janë xhenxhefil dhe sherebelë; Notat bazë janë nota druri dhe vetiver.

Category:

Përshkrim

Uomo Born in Roma është një aromë djegëse druri për meshkuj.

Notat kryesore janë nota minerale, gjethe vjollce dhe kripë;

Notat e mesme janë xhenxhefil dhe sherebelë;

Notat bazë janë nota druri dhe vetiver.

Informacion shtesë

Size

30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Valentino Uomo Born in Roma (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *