Dior Sauvage (vajor)

1500 L

Sauvageështë një aromë Aromatike Fougere për meshkuj Notat e sipërme janë bergamot kalabrez dhe piper Notat e mesme janë Piper Sichuan, Livando, Piper Rozë, Vetiver, Patchouli, dhe elemi Notat bazë janë Ambroxan, Kedri dhe Labdan.

Category:

Përshkrim

Sauvageështë një aromë Aromatike Fougere për meshkuj

Notat e sipërme janë bergamot kalabrez dhe piper

Notat e mesme janë Piper Sichuan, Livando, Piper Rozë, Vetiver, Patchouli, dhe elemi

Notat bazë janë Ambroxan, Kedri dhe Labdan.

Informacion shtesë

Size

30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dior Sauvage (vajor)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *